Promocje

Nasza oferta obejmuje dziesiątki pozycji dostępnych od ręki, jeśli jednak czegoś w naszym magazynie brakuje, dołożymy wszelkich starań aby jak najszybciej to dla Państwa sprowadzić, indywidualne zamówienia zazwyczaj realizowane są w ciągu 24 godzin.
 

Posiadamy również wiele artykułów które dostępne są na szczególnych warunkach, promocje które obejmują niektóre artykuły dostępne są od ręki.

Dotacje UE


Dotacje – pompy ciepła, kolektory słoneczne oraz przydomowe oczyszczalne ścieków


Szanowni Państwo,

Informujemy, że 15 marca 2013 rozpoczął się nowy program dotacji Unii Europejskiej. Dotacje obejmują zakup i montaż pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz przydomowych oczyszczalni ścieków.

Bezpłatnie pomagamy w wypełnieniu i złożeniu wniosku w odpowiedniej komórce organizacyjnej zajmującej się dotacjami.

Dotacje na pompy ciepła wynoszą do 30% kosztów kwalifikowanych zadania, a wartość dofinansowania w ramach jednego wniosku nie może przekroczyć 17.000 zł. Dofinansowane inwestycje z zakresu pomp ciepła muszą być realizowane na terenie województwa mazowieckiego. Program będzie trwał do zakończenia środków.

Jeśli są Państwo zainteresowani programem dotacji na pompy ciepła, kolektory słoneczne lub przydomowe oczyszczalnie ścieków zapraszamy do kontaktu z nami! Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie pomp ciepła Vaillant oraz kolektorów słonecznych Vaillant.


Assistance Vaillant

KONTRAKTY SERWISOWE

Marka Vaillant wprowadziła do swej oferty „Kontrakty Serwisowe” – nową, odpłatną formę usług, dedykowaną osobom posiadającym i użytkującym urządzenia marki.

Ideą Kontraktu Serwisowego jest zapewnienie opieki serwisowej nad urządzeniem po wygaśnięciu standardowej gwarancji (przeglądy okresowe, diagnostyka, likwidacja usterek, opcjonalnie wymiana uszkodzonych podzespołów).

Kontrakt serwisowy może być zawierany na okres jednego roku lub kilku lat. Daje on możliwość przedłużenia opieki gwarancyjnej nawet na okres do 6 lat użytkowania urządzenia. Obejmuje on zarówno urządzenie, na które został zawarty jak również osprzęt i urządzenia peryferyjne marki Vaillant,(wszystkie typy regulatorów, zasobniki VIH, przewody powietrzno-spalinowe do kotłów z zamkniętą komorą spalania, grupy i zestawy pompowe).

  Kontrakt serwisowy


  Zapewnia maksymalną opiekę serwisową i gwarantuje w okresie jego trwania pełną gwarancję producenta na wady fabryczne objętego kontraktem urządzenia oraz bezpłatny przegląd. W przypadku wystąpienia awarii nie wynikającej z winy producenta, kontrakt umożliwia skorzystanie z rabatu na zakup części zamiennych w wysokości 15% w stosunku do ceny katalogowej. W tym jednak przypadku nie obejmuje on kosztów dojazdu i robocizny, które przechodzą na Użytkownika.

  Jesteśmy jednym z niewielu profesjonalnych serwisów Vaillant w Warszawie.


  Szczegółowe informacje o Kontraktach Serwisowych uzyskają Państwo kontaktując się z infolinią Vaillant pod numerem: 801 804 444 lub też bezpośrednio z naszą firmą.


  Materiały informacyjne:

  ZOBACZ WIĘCEJ...