O firmie

Firmę założyłem w 1997 roku; powodem do takiej decyzji była chęć niezależności zawodowej oraz szansa rozwijania i pogłębiania wiedzy praktycznej i teoretycznej, także nielimitowany czas pracy.

Ogromne spektrum możliwości dawało mi taką sposobność, że szybko zbudowałem strukturę firmy nowoczesnej, opartej na wcześniej zdobytym doświadczeniu. W 1999 roku odbyłem kilku tygodniowe szkolenie w firmie Vaillant, niedługo później podpisałem z tą firmą umowę na świadczenie usług serwisowych. Połączenie wiedzy z zakresu hydrauliki oraz montażu, uruchomienia jak i napraw urządzeń marki Vaillant pozwoliło mi znaleźć się w gronie polecanych instalatorów i serwisantów, szybko zdobyłem grupę klientów, którzy zadowoleni z moich usług polecają mnie dalej. Jako jeden z pierwszych hydraulików w Warszawie prowadziłem oficjalny serwis sprzętu Vaillant.

Jako właściciel firmy ECOSAN Pruszków zatrudniam jedynie wykwalifikowanych i przeszkolonych pracowników systematycznie podnosząc ich kwalifikacje, na których zawsze mogę polegać. Pracę swoją wykonują z entuzjazmem, każda nowa umowa, jest dla nas wyzwaniem, które pochłania bez reszty, a efekt końcowy, wywołuje szeroki uśmiech i miłe wspomnienia.
Wszystkie prace wykonujemy zgodnie ze sztuką budowlaną oraz przepisami BHP, opieramy się na swoim doświadczeniu, jednak nie lekceważymy opinii innych.
Pracujemy narzędziami przeznaczonymi dla profesjonalistów, dzięki którym osiągamy wysoką jakość wykonanej pracy, wykonanie zamówienia poprzedza wielogodzinne merytoryczne zapoznanie się z projektem oraz w porozumieniu i konsultacji z inwestorem, które zazwyczaj uwieńczone jest podpisaniem umowy.

Zapraszam do współpracy
Tomasz Jabłoński – Ecosan Pruszków


Filozofia marki Vaillant

Marka Vaillant, tradycyjnie już od lat, jest ceniona i znana na wszystkich ważnych rynkach Europy za produkty najwyższej światowej jakości. Od początków swego istnienia Vaillant dąży do utrzymania pozycji lidera w dziedzinie techniki grzewczej, kierując się przy tym wymaganiami obecnych i potencjalnych klientów. Obecnie marka Vaillant, dzięki palecie oferowanych produktów i usług, proponuje rozwiązania systemowe w zakresie ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Naczelna zasada „Vaillant proponuje gotowe, kompletne rozwiązania w zakresie ogrzewania i ciepłej wody” wyróżnia markę Vaillant wśród innych, oferujących do sprzedaży tylko urządzenia.

NASZ CEL TO ZADOWOLONY KLIENT


W centrum zainteresowań każdego pracownika Vaillant jest zadowolony klient. Zorientowanie na klienta oznacza, że marka całkowicie nastawia się na stworzenie systemowej oferty oraz na włączenie się naszych klientów do procesu poszukiwania najlepszego rozwiązywania problemów z zakresu techniki cieplnej, w celu spełnienia indywidualnych wymagań użytkowników.

VAILLANT EXZELLENZ – POSTULAT JAKOŚCI


W roku 1996 firma Vaillant Group wdrożył wewnętrzny program zwiększania jakości produktów i usług: Vaillant Exzellenz. Jego celem jest dostarczenie klientom wyrobów najwyższej jakości. Program bazuje na opracowanym procesie szkolenia, obejmującym wszystkich pracowników koncernu. Vaillant Exzellenz jest procesem ciągłym, obejmującym wszystkie obszary działalności firmy. Oznacza to, że zarówno produkty, jak i sposoby oferowania ich na rynku podlegają ciągłym udoskonaleniom, bazując na doświadczeniach wszystkich rynków europejskich.


Portret firmy Vaillant

Początki firmy Vaillant sięgają roku 1874, której założyciel Johann Vaillant w miejscowości Remscheid w Niemczech, rozpoczął prowadzenie zakładu rzemieślniczego branży instalacyjnej. Obecnie przedsiębiorstwo należy do grona liderów branży grzewczej w Europie i na świecie.

Rozgłos firmie nadały nowatorskie konstrukcje pierwszego na świecie piecyka kąpielowego, pracującego w systemie zamkniętym. Światową sławę zapewniła konstrukcja pierwszego na świecie wiszącego gazowego podgrzewacza wody zwanego tryumfalnie „Geyser”. Warto przy okazji nadmienić, że Vaillant to 2000 patentów, kilka tysięcy wynalazków, oraz ok. 30 milionów nowinek technicznych – co dowodzi o bardzo aktywnym udziale w rozwoju techniki grzewczej.

W Polsce firma Vaillant rozpoczęła swoją działalność w roku 1992. Siedziba firmy mieści się w Al. Krakowskiej w Warszawie. Posiada w swej strukturze 3 ośrodki szkoleniowe: w Warszawie, Krakowie i Poznaniu, a także 10 przedstawicielstw regionalnych, koordynujących pracę w poszczególnych częściach kraju. Firma wyszkoliła i aktywnie współpracuje z rzeszą ponad 1500 serwisantów i instalatorów autoryzowanych w całej Polsce.

Do oferowanych przez Vaillant produktów na rynku polskim należą: wiszące kotły gazowe, kondensacyjne kotły gazowe, olejowe i gazowe kotły stojące, gazowe i elektryczne podgrzewacze wody, pompy ciepła, klimatyzatory oraz kolektory słoneczne.